Dispečer

Disponent logistiky v Hustopečích

Skupina Hamburger Recycling patří mezi vedoucí společnosti působící v oboru recyklace druhotných surovin v centrální Evropě.  Její dceřiná společnost Hamburger Recycling CZ s.r.o., která poskytuje komplexní portfolio služeb odpadového hospodářství, v současné době přijme nového kolegu na pracovní pozici:

Disponent logistiky v Hustopečích.

YOU WILL.

Pracovní náplň

•    koordinace přepravy materiálu od dodavatele k příslušnému odběrateli

•    komunikace s přepravci

•    kalkulace přeprav

•    vystavení dokumentace ke smluveným přepravám

•    práce s rezervačním systémem příslušné papírny, správa slotů pro vykládky

•    zodpovědnost za správnost dokladů provázejících přepravu

•    zpracování vážních dokumentů

•    kontrola přijatých faktur za přepravu

•    řešení případných reklamací

Požadujeme

•   SŠ

•   zkušenost v oboru logistiky výhodou

•   komunikativní znalost anglického, nebo německého jazyka

•   spolehlivost, zodpovědnost a flexibilita

•   organizační schopnosti, vynalézavost a pohotovost

•   odolnost vůči stresu

WE WILL.

Nabízíme:

•   pozici v rostoucí nadnárodní společnosti

•   atraktivní pracovní ohodnocení a přátelské pracovní prostředí

•   pracovní smlouva na plný úvazek

•   25 dní dovolené a 13. plat

•   stravenky

•   služební  telefon

V případě zájmu kontaktujte Aleše Mátla, 734 622 087, ales.matl(at)hamburger-recycling.com