Sales & Purchase Manager

Obchodní manažer pro oblast severní a jižní Moravy.

YOU WILL.

Pracovní náplň

•    vyhledávání nových a správa stávájících zákazníků

•    kalkulace a tvorba cenových nabídek

•    příprava dodavatelských smluv

•    spolupráce a podpora oddělení logistiky

•    příprava hlášení pro mateřskou společnost

Požadujeme

•   SŠ/VŠ

•   zkušenost v oboru druhotných surovin/odpadů je vítána

•   pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem

•   komunikativnost, spolehlivost, flexibilita

•   ochota cestovat a učit se novým věcem

•   organizační schopnosti

•   flexibilita a odolnost vůči stresu

WE WILL.

Nabízíme:

•   zajímavou pozici v rostoucí nadnárodní společnosti

•   atraktivní pracovní ohodnocení a přátelské pracovní prostředí

•   pracovní smlouva na plný úvazek

•   25 dní dovolené a 13. plat

•   služební vozidlo a ostatní vybavení pro výkon práce

V případě zájmu kontaktujte Aleše Mátla, 734 622 087, ales.matl(at)hamburger-recycling.com