Řidič nákladního automobilu skupiny C

Řízení nákladního automobilu v destinaci Břeclav - Brno

Skupina Hamburger Recycling patří mezi vedoucí společnosti působící na trhu odpadového hospodářství v centrální Evropě.  Její dceřiná společnost Hamburger Recycling CZ s.r.o.,  která poskytuje komplexní portfolio služeb odpadového hospodářství, v současné době  přijme nového kolegu na pracovní pozici řidič nákladního automobilu skupiny C.

YOU WILL.

Pracovní náplň

•    Řízení nákladního automobilu v destinaci Břeclav - Brno

Požadujeme

•   Odborné vyučení bez maturity/s maturitou

•   Platný řidičský průkaz sk. C, E, praxe v řízení výhodou

•   Průkaz obsluhy VZV výhodou, jeřábnický průkaz výhodou

•   Zodpovědnost, spolehlivost, flexibilita a ochota se učit novým věcem

WE WILL.

Nabízíme

•   Stabilní zázemí nadnárodní společnosti s tradicí již od roku 1853

•   Zajímavé pracovní ohodnocení a přátelské pracovní prostředí

•   Pracovní smlouva na plný úvazek a na dobu neurčitou

•   Práce pouze v pracovný dny a přidelený vlastní vůz

•   5 týdnů dovolené

•   Stravenky/příspěvek na stravování v hodnotě 100 Kč

•   Prémie a proplacené přesčasy

•   Mobilní telefon i k soukromým účelům a moderní pracovní oděvy

•   Školení

V případě zájmu kontaktujte Zdeňka Chrástku, 603 51 75 96, zdenek.chrastka@hamburger-recycling.com.