TEHERGÉPKOCSI-VEZETŐ

FŐ FELADAT: Szelektíven gyűjtött papír és műanyaghulladék szállítása emelőhátfalas és/vagy multiliftes járművel

A papír- és műanyag újrahasznosítással foglalkozó Hamburger Recycling Hungary Kft.

  • Csepelen,
  • Maglódon,
  • Lőrincin és
  • Inotán

található telephelyeire, folyamatos bővülés miatt keresi az alábbi munkavállalót:

FŐ FELADATOK

• Szelektíven gyűjtött papír és műanyaghulladék szállítása emelőhátfalas és/vagy multiliftes járművel

• Partneri igények magas szintű kiszolgálása

ELVÁRÁSOK

•  C+E kategóriás jogosítvány,

•  GKI-kártya+ tachográf kártya

•  Nehézgépkezelői engedély

•  Emelőgépkezelő szakképesítés:

  • 4213 gépcsoportra (Emelőhátfalas autó)
  • 4374 konténeremelők gépcsoportra (Multiliftes autó)
  • 3627 gépcsoportra (Tömörítő autó) előny

•  gyakorlat

•  erkölcsi bizonyítvány

AMIT NYÚJTUNK:

•  Fix fizetés + bónuszjuttatások

•  Cafetéria

•  Színvonalas munkahelyi környezet

•  Biztos, nemzetközi háttér

•  Továbbképzés támogatása

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a palyazat.recycling(at)hamburger-recycling.com  e-mail címen lehet.