Skip to main content
Çevrim Atık Toplama Ayırma ve Dönüşüm A.Ş.

Vizyon, Misyon & Temel Değerlerimiz

Vizyon

Dünyada ve ülkemizde sürekli gelişen atık sektöründe öncü, yaygın ve güvenilir bir şirket olmak, Atık yönetim hizmet kalitesinin rekabet, verimlilik ve karlılık gözetilerek sağlanması ilkesi ile değerlerinin gerektirdiği yüksek sorumluluk, çalışma disiplini içinde ve yetkin çalışanlarımız ile sürekli gelişmek, Tesislerimize gelen atık grupları içinde özellikle etkin kalite kontrol ve üretim sürecimiz ile geri dönüşüme gidecek atık kağıt işleme kapasitesi ve çeşitliliğini arttırmak temel vizyonumuzdur.

Misyon

Çevre teknoloji ve atık yönetim uygulamalarını takip etmek, Ekonomik işletmeler başta olmak üzere birçok kuruma özel çözümler üreterek atık yönetim kapasite ve performansını iyileştirmek, rakipler de dahil işbirliğine yönelmek, Atık mevzuat değişimine uyum sağlayabilecek hız ve esneklikte olmak, KASTAŞ hizmet kalitesi ile müşterilerinin, çalışanlarının ve ilgili grupların beklentilerini sürekli geliştirerek ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmaktır.

Core Values

CEVRIM A.S. hizmet kalitesi ile müşterilerinin, çalışanlarının ve ilgili grupların beklentilerini sürekli geliştirerek ülkemizin sürdürülebilir kalkınmasına katkıda bulunmaktır