Hamburger Recycling Poland Finance & Accounting Full time

Specjalista ds. kadr i płac

HAMBURGER RECYCLING POLSKA SP. Z O.O.

Rzeszów

  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista

Twój zakres obowiązków

  • naliczanie wynagrodzeń pracowników
  • prowadzenie dokumentacji kadrowo-płacowej pracowników zgodnie z obowiązującymi w tym zakresie przepisami;
  • prowadzenie bieżących spraw związanych z zatrudnieniem i rekrutacją
  • sporządzanie deklaracji, raportów i sprawozdań do ZUS, US, GUS, PFRON oraz bieżąca współpraca z tymi instytucjami;
  • sporządzanie rocznych rozliczeń dla pracowników i zleceniobiorców (PIT-11);
  • ewidencja, rozliczanie i kontrola czasu pracy
  • wsparcie w zmianach dotyczących dokumentacji, procesów HR, działania systemów

Nasze wymagania

  • znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych
  • znajomość obsługi programu Płatnik; mile widziana
  • znajomość programu Teta HR -mile widziana
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • praktyczna znajomość programu Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie bardzo dobrym – warunek konieczny
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • samodzielność oraz dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych;
  • Możliwość udziału w programie Multisport
  • Możliwość przystąpienia do dobrowolnego ubezpieczenia grupowego na życie

Firma Hamburger Recycling Polska należy do koncernu Prinzhorn Holding z siedzibą w Austrii, który jest czołowym producentem wysokiej jakości papieru, tektury oraz opakowań w całej Europie.