Silný tím sa buduje v depe.
Ale buduje sa aj pri pive v Lednici.
Začiatkom júna sa náš český tím zišiel v pivovare Lednice na teambuildingovom podujatí, ku ktorému sa pridali štyria kolegovia zo Slovenska.
Prehliadka pivovaru, príjemný rozhovor a uvoľnená atmosféra, ktorá nám pripomenula, prečo sú ľudia stojaci za prevádzkou rovnako dôležití ako samotná prevádzka.
Väčšinu času trávime sústredením sa na prácu. Dni ako tento nám pripomínajú, s kým ju robíme.
We will.