Кариери

Нашият най-голям капитал са служителите ни! Ако се интересувате от кариера в развиваща се индустрия с много възможности за развитие и растеж, моля, не се колебайте да се свържете с нас.

Изберете местоположението си за допълнителни възможности за работа

Предлагани работни места в Австрия

В случай, че проявявате интерес очакваме вашата кандидатура, която можете да изпратите чрез този линк careers.prinzhorn-holding.com. Благодарим ви!

Предлагани работни места в Босна и Херцеговина

В случай че проявявате интерес, моля, изпратете документите си за кандидатстване по електронна поща

Предлагани работни места в България

Предлагани работни места в Чешката република

В случай че проявявате интерес, моля, изпратете документите си за кандидатстване  по електронна поща

Предлагани работни места в Хърватия

Благодарение на непрекъснатото си разширяване в рециклирането на хартия и пластмаса Hamburger Recycling Hungary Kft. търси нов служител на следните локации:

•    Csepel,
•    Maglód,
•    Lőrinci and
•    Inota.

HEAVY MACHINERY OPERATOR/ BALER OPERATOR

Оператор на тежки машини / оператор на балираща машина

YOU WILL.

ОСНОВНИ ЗАДЪЛЖЕНИЯ

Преместване и балиране на хартиените и пластмасовите отпадъци, събрани по селективен начин

Изпълнение на задачи свързани с оперирането на машините

ИЗИСИСКВАНИЯ

4511 NQR (OKJ на унгарски) сертификат (хидравличен товарач, челен товарач)

Работа на смени

Професионален опит

ПРЕДИМСТВА

Лиценз на оператора на мотокари NQR

WE WILL.

КАКВО ПРЕДЛАГАМЕ

Фиксирана заплата

Кафене

Висококачествена работна среда

Сигурен, международен опит

TRUCK DRIVER

Шофьор на камион
Основни задължения
•    Транспортиране на хартиени и пластмасови отпадъци, събрани по селективен начин с камион с падащ борд или мултилифт камион.
•    Обслужване  нуждите на партньорите на високо ниво
Изисквания
Шофьорска книжка – категория C+E
•    Карта за професионална квалификация(GKI) + тахографска карта Квалификация на подемна машина
•    4213 машинна група (повдигач)
•    4374 група подемни машини за контейнери (мултилифт)
•    Работен опит в сферата
•    свидетелство за съдимост
Предимство
•    Лиценз за оператор на тежки машини
•    3627 квалификация за група машини (уплътняващо превозно средство)

Какво предлагаме:
Фиксирана заплата + бонуси
Кафене
Високо ниво на работната среда
Сигурен международен опит
Подкрепа за по-нататъшно обучение

To apply, please send a CV with photo, stating your salary requirements to the palyazat.recycling@hamburger-recycling.com e-mail address.

Job Vacancies in Poland

HAMBURGER RECYCLING POLSKA SP. Z O.O. | Opole
трудов договор
на пълно работно време
Описание на работата:
Административна поддръжка на процесите по покупко-продажба
Изготвяне на документи и контрол на тяхното разпространение
Въвеждане и контрол на коректността на данните в системата enova 365
Комуникация с доставчиците/клиентите и отдела по логистика
Нашите изисквания:
Владеене на английски език на ниво свободно общуване
Познаване на MS Office
Отлична организация на работата
Ангажираност и надеждност
Съвестност, педантичност и точност при изпълнение на възложените задачи
Нашата оферта:
Работа в компания с утвърдени позиции на пазара
Стабилна заетост въз основа на трудов договор
Съфинансиране на спортни пакети Multisport
Възможност за включване в доброволна групова застраховка „Живот".
Hamburger Recycling Polska Sp. z o.o. е част от Prinzhorn Holding, компания със седалище в Австрия, която е водещ производител на висококачествена хартия, картон и опаковки в цяла Европа.
Ако проявявате интерес, моля, кандидатствайте, като изпратите автобиографията си на следния имейл адрес: rekrutacja(at)hamburger-recycling.pl

Предлагани работни места в Румъния.

Предлагани работни места в Сърбия.

Предлагани работни места в Словакия.

Предлагани работни места в Словения.

Careers in Turkey

Нашата философия за човешките ресурси

Човешките ресурси в Hamburger Recycling играят активна роля в стратегическите решения с проактивен и иновативен подход. Отделът за човешки ресурси изпълнява модерна стратегия за човешките ресурси, основана на успеха, която е в съответствие с корпоративните цели и в координация с другите бизнес звена.
Основните функции на човешките ресурси на Hamburger Recycling са да осигури квалифицирана работна ръка, да създаде необходимата инфраструктура за изпълнение на задачите с висока мотивация, да им помогне да развият знанията и уменията си, така че да са готови за професионалния си път

В съответствие с Кодекса за поведение на Prinzhorn Holding, отдел „Човешки ресурси“ на Hamburger Recycling предоставя на всеки кандидат равни възможности за заетост още от етапа на набиране на персонал.
Създава подходяща работна среда, която е в съответствие с правилата за здравословни и безопасни условия на труд.
Създава бизнес среда, която мотивира и насърчава положителните взаимоотношения.
Гарантира, че служителите работят на най-високото ниво на своя потенциал в съответствие с техните знания и умения.
Включва се в проекти за повишаване на ангажираността на служителите към компанията.
Разработва възможности за комуникация между служителите и висшето ръководство.
Провежда регламенти за развитие на ефективността на служителите в работата.
Фокусира се върху личностното и професионалното развитие на служителите и ги подкрепя, като им осигурява обучения още от етапа на ориентация.

В случай, че проявявате интерес очакваме вашата кандидатура, която можете да изпратите чрез този линк https://careers.prinzhorn-holding.com. Благодарим ви!